• Filtri
 • Kārtot pēc
  ...
 • AkcijaLimited
  Izvēlieties
  CANAGAN GRASS FED LAMB
  Novērtēts ar 0 no 5
  121.59

  Canagan sausā barība ar jēra gaļu, kucēniem un pieaugušajiem suņiem.Suņu barība bez graudiem, kas ir prasmīgi izstrādāta no pļavā audzētas jēra gaļas un īpaši atlasītiem dārzeņiem un botāniskajiem produktiem, kas atbilst jūsu suņa senču diētai. Ar prebiotikām, lai atbalstītu gremošanu, un glikozamīnu un hondroitīnu locītavu kopšanai.

 • AkcijaLimited
  Izvēlieties
  Canagan Free Range Chicken Light/Senior
  Novērtēts ar 0 no 5
  19.90101.34

  Canagan sausā barība suņiem ar brīvā daba turētu vistas gaļu,

  vecākiem suņiem un suņiem ar lieka svara problēmām.

 • AkcijaLimited
  Izvēlieties
  Canagan Free Run Turkey
  Novērtēts ar 0 no 5
  30.2668.58

  Suņu barība  mazo šķirņu pieaugušiem suņiem ar tītara gaļu,bez graudiem ar mazāku daudzumu šķiedrvielu, kas izstrādāta, lai samazinātu aplikumu, zobakmeni un sliktu suņu elpu. Satur ProDen PlaqueOff®, klīniski pierādītu līdzekli pret aplikumu.

 • AkcijaLimited
  Izvēlieties
  CANAGAN COUNTRY GAME SMALL BREEDS
  Novērtēts ar 0 no 5
  24.9668.31

  Canagan suņu barība bez graudiem mazo šķirņu kucēniem un pieaugušajiem suņiem, kas pagatavota no mazākiem graudiņiem, ar svaigi pagatavotu pīli, brieža gaļu un trušiem, kā arī īpaši atlasītiem dārzeņiem un botāniskajiem produktiem. Izstrādājuši mūsu eksperti, lai sajūsminātu jūsu mājdzīvnieka garšas kārpiņas un saskaņotu viņu senču diētu.

 • GRANDORF Turkey & Brown Rice STERILISED
  Novērtēts ar 0 no 5
  8.6631.95

  Sausā barība sterilizētiem kaķiem ar tītara gaļu un brūniem rīsiem 

 • GRANDORF Rabbit & Brown Rice STERILISED
  Novērtēts ar 0 no 5
  7.1431.95

  Pilnvērtīga un sabalansēta sausā barība ar truša un tītara gaļu sterilizētiem kaķiem sākot no 1 gada vecuma vai kaķiem senioriem

  Samazināti tauki un augsts būtisko olbaltumvielu saturs palīdz optimizēt sterilizētu vai vecāka gadagājuma kaķu svaru un muskuļu masu. Bagāts ar trušu un tītara receptēm, kas koncentrējas uz tīru dzīvnieku olbaltumvielām, un nodrošina visas neaizvietojamās aminoskābes, lai apmierinātu mājdzīvnieka bioloģiskās vajadzības gaļas uzturā veselīgam dzīvesveidam.

 • GRANDORF Lamb & Brown Rice INDOOR
  Novērtēts ar 0 no 5
  9.2326.40

  Sausā barība telpās dzīvojošiem kaķiem ar jēra gaļu un brūniem rīsiem no 1 gada un vecākiem

  Mērens svarīgo olbaltumvielu un noderīgo tauku daudzums palīdz uzturēt optimālu kaķa svaru un muskuļu masu. Viens miljards dzīvu probiotiku – palīdz uzturēt zarnu mikrofloru, uzlabo gremošanu un palīdz novērst pārtikas alerģiju. Bagātīgs tītara, jēra, pīles un truša gaļas sastāvs, kas nodrošina visas neaizvietojamās aminoskābes.

 • GRANDORF White Fish & Brown Rice SENSITIVE
  Novērtēts ar 0 no 5
  9.2326.40

  Sausā barība telpās dzīvojošiem kaķiem ar balto zivi un brūniem rīsiem no 1 gada un vecākiem

  Ideāli piemērots kaķiem, kuriem nepieciešama īpaša uzmanība un rūpes par ādu un spalvu, kā arī kaķiem ar jutīgu gremošanu vai tieksmi uz alerģijām. Barība ir bagātināta ar okeāna zivs gaļu, kas nodrošina visas neaizvietojamās aminoskābes un taukskābes, lai apmierinātu kaķa bioloģiskās vajadzības veselīgam dzīvesveidam.

 • GRANDORF Lamb & Brown Rice KITTEN
  Novērtēts ar 0 no 5
  7.1426.38

  Kaķēniem no 3 nedēļu vecuma kā arī grūsnām un laktējošām kaķenēm

  Recepte, kurā izmantota maigā jēra gaļa ir ideāli piemērota kaķēnu delikātajai gremošanas sistēmai. Augsts svarīgu olbaltumvielu, veselīgu tauku, aminoskābju un vitamīnu saturs garantē kaķēnu veselīgu augšanu un attīstību. Bagātīgā jēra un tītara formula, kas koncentrēta uz tīru dzīvnieku olbaltumvielu sastāvu un nodrošina visas neaizvietojamās aminoskābes, lai apmierinātu kaķa bioloģiskās vajadzības gaļas uzturā veselīgam dzīvesveidam.

 • Izpārdots
  Izvēlieties
  GRANDORF 4 Meat & Brown Rice STERILIZED
  Novērtēts ar 0 no 5
  10.15

  Sausā barība sterilizētiem kaķiem ar 4 veidu gaļu un brūniem rīsiem no 1 gada un vecākiem

  Samazināts tauku daudzums un augsts būtisko olbaltumvielu saturs palīdz optimizēt sterilizētu vai vecāka gadagājuma kaķu svaru un muskuļu masu. Viens miljards dzīvu probiotiku – palīdz uzturēt zarnu mikrofloru, uzlabo gremošanu un palīdz novērst pārtikas alerģiju. Bagātīgs tītara, jēra, pīles un truša gaļas sastāvs, kas nodrošina visas neaizvietojamās aminoskābes.

  Nav noliktavā

 • Kiwi Walker bumba suņiem
  Novērtēts ar 0 no 5
  6.78

  Izturīga bumbiņa ar bedrītēm, kas izgatavota no augsta blīvuma, zobus tīrošām TPR putām, kas peld un atlec, un izturēs smagas košļājamās darbības. Bumbas pieejamas divos izmēros.

  MINI – 5cm

Close Mans grozs
Close

Close
Navigation
Kategorijas
lvLatviešu valoda